Loading...
Sotsji Sport

Speelschema WK 2018 Rusland

WK 2018 - Sotsji

Hieronder het volledige speelschema WK 2018.

Speelschema WK 2018 groepsfase

  • 14-06-2018, Rusland – Saoudi-Arabië, 17:00, Moskou (Loezjniki), Groep A
  • 15-06-2018Egypte – Uruguay, 14:00, Jekaterinenburg, Groep A
  • 15-06-2018, Marokko – Iran, 17:00, Sint-Petersburg, Groep B
  • 15-06-2018, Portugal – Spanje, 20:00, Sotsji, Groep B
  • 16-06-2018, Frankrijk – Australië, 12:00, Kazan, Groep C
  • 16-06-2018Argentinië – IJsland, 15:00, Moskou (Spartak), Groep D
  • 16-06-2018, Peru – Denemarken, 18:00, Saransk, Groep C
  • 16-06-2018Kroatië – Nigeria, 21:00, Kaliningrad, Groep D
  • 17-06-2018, Costa Rica – Servië, 14:00, Samara, Groep E
  • 17-06-2018, Duitsland – Mexico, 17:00, Moskou (Loezjniki), Groep F
  • 17-06-2018, Brazilië – Zwitserland, 20:00, Rostov a/d Don, Groep E
  • 18-06-2018, Zweden – Zuid-Korea, 14:00, Nizjni Novgorod, Groep F
  • 18-06-2018België – Panama, 17:00, Sotsji, Groep G
  • 18-06-2018Tunesië – Engeland, 20:00, Volgograd, Groep G
  • 19-06-2018Polen – Senegal, 14:00, Moskou (Spartak), Groep H
  • 19-06-2018Colombia – Japan, 17:00, Saransk, Groep H
  • 19-06-2018Rusland – Egypte, 20:00, Sint-Petersburg, Groep A
  • 20-06-2018, Portugal – Marokko, 14:00, Moskou (Loezjniki), Groep B
  • 20-06-2018, Uruguay – Saoudi-Arabië, 17:00, Rostov a/d Don, Groep A
  • 20-06-2018, Iran – Spanje, 20:00, Kazan, Groep B
  • 21-06-2018, Frankrijk – Peru, 14:00, Jekaterinenburg, Groep C
  • 21-06-2018, Denemarken – Australië, 17:00, Samara, Groep C
  • 21-06-2018, Argentinië – Kroatië, 20:00, Nizjni Novgorod, Groep D
  • 22-06-2018, Brazilië – Costa Rica, 14:00, Sint-Petersburg, Groep E
  • 22-06-2018, Nigeria – IJsland, 17:00, Volgograd, Groep D
  • 22-06-2018, Servië – Zwitserland, 20:00, Kaliningrad, Groep E
  • 23-06-2018, België – Tunesië, 14:00, Moskou (Spartak), Groep G 
  • 23-06-2018, Duitsland – Zweden, 17:00, Sotsji, Groep F
  • 23-06-2018, Zuid-Korea – Mexico, 20:00, Rostov a/d Don, Groep F
  • 24-06-2018, Engeland – Panama, 14:00, Nizjni Novgorod, Groep G
  • 24-06-2018, Japan – Senegal, 17:00, Jekaterinenburg, Groep H
  • 24-06-2018, Polen – Colombia, 20:00, Kazan, Groep H
  • 25-06-2018, Uruguay – Rusland, 16:00, Samara, Groep A
  • 25-06-2018, Saoudi-Arabië – Egypte, 16:00, Volgograd, Groep A
  • 25-06-2018, Iran – Portugal, 20:00, Saransk, Groep B
  • 25-06-2018, Spanje – Marokko, 20:00, Kaliningrad, Groep B
  • 26-06-2018, Denemarken – Frankrijk, 16:00, Moskou (Loezjniki), Groep C
  • 26-06-2018, Australië – Peru, 16:00, Sotsji, Groep C
  • 26-06-2018, Nigeria – Argentinië, 20:00, Sint-Petersburg, Groep D
  • 26-06-2018, IJsland – Kroatië, 20:00, Rostov a/d Don, Groep D
  • 27-06-2018, Zuid-Korea – Duitsland, 16:00, Kazan, Groep F
  • 27-06-2018, Mexico – Zweden, 16:00, Jekaterinenburg, Groep F
  • 27-06-2018, Servië – Brazilië, 20:00, Moskou (Spartak), Groep E
  • 27-06-2018,  Zwitserland – Costa Rica, 20:00, Nizjni Novgorod, Groep E
  • 28-06-2018, Japan – Polen, 16:00, Volgograd, Groep H
  • 28-06-2018, Senegal – Colombia, 16:00, Samara, Groep H
  • 28-06-2018, Engeland – België, 20:00, Kaliningrad, Groep G
  • 28-06-2018, Panama – Tunesië, 20:00, Saransk, Groep G

Speelschema WK 2018 achtste finales

  1. 30-06-2018, Winnaar groep C – Tweede plaats groep D, 16:00, Kazan
  2. 30-06-2018, Winnaar groep A – Tweede plaats groep B, 20:00, Sotsji
  3. 01-07-2018, Winnaar groep B –Tweede plaats groep A, 16:00, Moskou (Loezjniki)
  4. 01-07-2018, Winnaar groep D – Tweede plaats groep C, 20:00, Nizjni Novgorod
  5. 02-07-2018, Winnaar groep E –Tweede plaats groep F, 16:00, Samara
  6. 02-07-2018, Winnaar groep G – Tweede plaats groep H, 20:00, Rostov a/d Don
  7. 03-07-2018, Winnaar groep F – Tweede plaats groep E, 16:00, Sint Petersburg
  8. 03-07-2018, Winnaar groep H – Tweede plaats groep G, 20:00, Moskou (Spartak)

Speelschema WK 2018 kwartfinales

  1. 06-07-2018, Winnaar achtste finale 1 – Winnaar achtste finale 2, 16:00, Nizjni Novgorod
  2. 06-07-2018, Winnaar achtste finale 5 – Winnaar achtste finale 6, 20:00, Kazan
  3. 07-07-2018, Winnaar achtste finale 7 –Winnaar achtste finale 8, 16:00, Samara
  4. 07-07-2018, Winnaar achtste finale 3 –Winnaar achtste finale 4, 20:00, Sotsji

Speelschema WK 2018 halve finales

  1. 10-07-2018, Winnaar kwartfinale 1 – Winnaar kwartfinale 2, 20:00,Sint-Petersburg
  2. 11-07-2018, Winnaar kwartfinale 3 – Winnaar kwartfinale 4, 20:00, Moskou (Loezjniki)

Speelschema WK 2018 troostfinale

  • 14-07-2018, Verliezer halve finale 1 –Verliezer halve finale 2, 16:00, Sint-Petersburg

Speelschema WK 2018 Finala

  • 15-07-2018, Winnaar halve finale 1 –Winnaar halve finale 2, 16:00, Sint-Petersburg
Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *